۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۰ مرداد
معاون غذا و داروی دانشگاه:
از مردم می خواهیم هنگام مراجعه به داروخانه ها، پروتکل های بهداشتی را بیشتر از مکانهای دیگر مد نظر داشته باشند
به گزارش وبدا؛ دکتر ابوالفضل نیکوسیر معاون دارو و غذای دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: بخاطر مراجعه زیاد بیماران جهت تهیه دارو و دیگر ملزومات بهداشتی، قاعدتا داروخانه ها بیشتر در معرض بیماری هستند، به همین علت از مردم عزیز خواهشمندیم در داروخانه ها بیشتر از مکان های دیگر به رعایت فاصله فیزیکی توجه ویژه داشته باشند و حتما از ماسک استفاده کنند.
 به گزارش وبدا؛ دکتر ابوالفضل نیکوسیر معاون دارو و غذای دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: بخاطر مراجعه زیاد بیماران جهت تهیه دارو و دیگر ملزومات بهداشتی، قاعدتا داروخانه ها بیشتر در معرض بیماری هستند، به همین علت از مردم عزیز خواهشمندیم در داروخانه ها بیشتر از مکان های دیگر به رعایت فاصله فیزیکی  توجه ویژه داشته باشند و حتما از ماسک استفاده کنند. 

وی ادامه داد: در این روزهای حساس کرونایی، داروخانه ها به عنوان مراکز عرضه دارو و اقلام بهداشتی در شهرستان، با میزان بالایی از مراجعه مردم روبرو هستند؛ به همین جهت نظارت مداوم بر چگونگی رعایت پروتکل های بهداشتی در آنها، از مهمترین برنامه های معاونت غذا و داروی دانشگاه به شمار می رود.

به گفته وی اطمینان از سلامت مسئولین فنی و کارکنان در داروخانه های شهر، نحوه عرضه و قیمت اقلام بهداشتی، از مهمترین مواردی است که توسط کارشناسان معاونت مورد نظارت و بررسی قرار می گیرد؛ از همین رو تاکنون هیچ مشکل خاصی در این زمینه در دروخانه ها مشاهده نشده و مردم می توانند با آسودگی خاطر و بدون هیچ نگرانی نسبت به مراجعه و خرید از داروخانه های سطح شهرستان اقدام نمایند.

دکتر نیکوسیر خاطر نشان کرد: مردم می توانند در صورت مشاهده هرمورد خاصی در این زمینه با معاونت دارو و غذا تماس حاصل فرمایند و شکایت خود را مطرح کنند.

شماره تماس معاونت دارو و غذای دانشگاه علوم پزشکی جهرم:
54345036
تاریخ:
1399/04/24
تعداد بازدید:
190
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal