۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۰ مرداد
رويداد ويزيت
برگزاري رويداد ويزيت توسط دانشگاه علوم پزشكي تهران
برگزاري رويداد ويزيت توسط دانشگاه علوم پزشكي تهران

درباره رويداد ويزيت

سامانه ويزيت (https://Vizit.report) كه در راستاي دسترسي آزاد به اطلاعات حوزه سلامت طراحي شده است حاوي چند صد مليون گراف از وضعيت شاخص هاي حوزه سلامت در كشور است كه با استفاده از علم مصور سازي اطلاعات سعي بر ارائه اثربخش اين اطلاعات دارد. اطلاعاتي از قبيل عوامل خطر بيماريهاي غير واگير، بار بيماريها - علل مرگ و وضعيت سرطان بخشي از اطلاعات موجود در اين سامانه است. در اين رويداد قصد داريم با كمك شما دانشجويان حوزه سلامت روندها و الگوهايي كه در اين سامانه ارائه شده است را تحليل و بررسي كنيم. نتايج اين تحليل در قالب پوستر، كار گرافيكي، انيميشن و متن براي تيم داوري اين رويداد ارسال شده و پس از داوري جوايزي براي تحليل هاي برتر در نظر گرفته خواهد شد و حتي فرصت براي همكاري هاي بيشتر در طرح هاي كلان تحقيقاتي كشور فراهم خواهد شد.

تيم مركز تحقيقات بيماري هاي غير واگير دانشگاه علوم پزشكي تهران با رياست جناب آقاي دكتر فرشاد فرزادفر آماده دريافت تفاسير شما از اطلاعات موجود در سايت ويزيت به صورت متن، فيلم، اينفوگرافي و موشن گرافي مي باشد.

از مزاياي شركت در اين رويداد، فرصت همكاري با مركز تحقيقات بيماري‌هاي غير واگير دانشگاه علوم پزشكي تهران، ده جايزه‌ي ده ميليوني براي ده تفسير برتر و انتشار تمامي نتايج تائيد شده داوران در سامانه‌ي ويزيت است.

جهت شركت در اين رويداد ابتدا با مراجعه به سامانه‌ي مصورسازي اطلاعات سلامت به نشانه‌ي https://vizit.report/competition2019 شاخص‌ها را مشاهده كنيد، و سپس يك الگوي خاص از اطلاعات ارائه شده در سامانه را تفسير كنيد و نتايج را در قالب متن، فيلم، موشن‌گرافي يا اينفوگرافيك با نام visit competition به آدرس event@rabit.info ايميل كنيد.

جهت اطلاعات بيشتر به آدرس زير مراجعه كنيد:

https://vizit.report/competition2019

رويداد ويزيت 

 

تاریخ:
1398/06/24
تعداد بازدید:
795
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal